• Обновено
Жени Обични Панталони Со Широки нозе, Летни Лабави Панталони Со Цврста Боја Со Џебови

Жени Обични Панталони Со Широки нозе, Летни Лабави Панталони Со Цврста Боја Со Џебови

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Спецификации : . Применлив Пол : Женски. Ткаенина : Лен. Стил : Секојдневен. Шема : Цврста Боја. Боја : Бела, Зелена, Црна, Кајсија, Портокалова, Темно Сива. Сезона : Лето . Големина(см)ttttt t. s t Length : t102пресврт : t68t Hip : t105. Мt Length : t103пресврт : t73t Hip : t110. Lt Length : t104пресврт : t78t Hip : t115. XLt Length : t105пресврт : t83t Hip : t120. XXLt Length : t106пресврт : t90t Hip : t127. Xxxlength : t107пресврт : t97t Hip : t134. tttt T T T T T Tt t t t Length : t40. 16 пресврт : t26. 77 t Hip : t41. 34 . Мдолжина : т40, 55 пресврт : т28, 74 тип : т43, 31 . Lt Length : t40. 94 пресврт : t30. 71 t Hip : t45. 28 . XLt Length : t41. 34 пресврт : t32. 68 t Hip : t47. 24 . XXLt Length : t41. 73 пресврт : t35. 43 t Hip : t50. 00 . Xxxlength : t42. 13 пресврт : t38. 19 t Hip : t52. 76 . Забелешка : . 1. Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2. Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 Х Панталони Премиум материјал : Изработен од висококвалитетна ленена ткаенина, дише, мека, пријателска за кожата и удобна за носење. Дизајн : дизајн на Врвка за лесно вклучување и исклучување. Џебовите може да се користат за чување мали предмети како што се телефони и паричници. Натпревар : панталоните со Цврста боја со Широки нозе лесно може да се совпаднат со разни врвови, чевли, капачиња и чанти. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или машки пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применливи прилики : Обичните лабави панталони се идеална облека за купување, запознавање, работа, забави, фотографија и други прилики.

Останатите карактеристики

Слични понуди