• Обновено
Едноставно Дејзи, хартија, цветни печати на отворено перница

Едноставно Дејзи, хартија, цветни печати на отворено перница

DEN 384.00
Тековен
Во продавницата

Не беше потребен зелен палец на овој празник! Е -божиќни флорали на Дизајн Додадете совршен допир за завршна обработка на вашиот декор за одмор! Едноставно маргаритка, хартија за цветни печати на отворено перница : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Останатите карактеристики

Слични понуди