• Обновено
Лилил Женски Ноќта На Вештерките Тиква Печатење Пижами Комбинезон Долг Ракав Отворен Задник Салон Облека За Спиење

Лилил Женски Ноќта На Вештерките Тиква Печатење Пижами Комбинезон Долг Ракав Отворен Задник Салон Облека За Спиење

DEN 303.84
Тековен
Во продавницата

Карактеристики На Производот : . Должина На Ракавот : Долг Ракав. Деколте : V-Вратот. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Шема : Печати. Повод : Дома. Акценти : Копче. Сезона : Пролет/Aut. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Тема : Ноќта На Вештерките. Карактеристики : Печатење (препечатување). Одговара : Тенок. Тип : Едно Парче. Тип на половината : СРЕДИНАТА. Должина : Целосна Должина Тиква Печатење. Копчиња Затворање. Отвори Го Задникот. Целосна Должина. Ноќта На Вештерките Тема.

Останатите карактеристики

Слични понуди