• Обновено
Органски елементи кафеави 1 мали копчиња од дрво

Органски елементи кафеави 1 мали копчиња од дрво

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Модните копчиња совршени за сите ваши домашни шиење и потреби за замена. Оваа бескрајна разновидност на копчиња ги опфаќа сите ваши потреби од висока мода и искра до основните копчиња за поправка. Повеќе од 130 години Блументал Лансинг е дестинација за копчиња за шиење, копчиња за новини, занаетчиски копчиња, копчиња за малопродажба и копчиња за големо. Тука ќе ги најдете најдобрите копчиња во светот за секоја пригода, сезона и тема. Како еден од најголемите добавувачи на картички со картички во светот, ние произведуваме копчиња во секој стил, дизајн и материјал што може да се замисли. Со опсези на производи, вклучувајќи копчиња за замена, модни копчиња, занаетчиски копчиња, затворања и многу повеќе, нашиот асортиман на копчиња им помага на потрошувачите да додадат совршен допир за завршна обработка на нивните модни проекти. Органските елементи кафеаво разновидно дрво Големото шиење копчиња се одлични за покани, фаворити, шиење или занаетчиски проекти, 20 парчиња : големина 1 “(25мм). Материјал 100% дрво За сите ваши потреби за шиење и замена за дома. Оваа бесконечна разновидност на копчиња ги опфаќа сите ваши потреби од висока мода и искра до основните копчиња за поправка.

Останатите карактеристики

Слични понуди