• Обновено
Овошје на разбој девојки памук спортски градник 6-пакет, големини 28-38

Овошје на разбој девојки памук спортски градник 6-пакет, големини 28-38

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Чувајте ја како се движи во овошје на вградените спортски градници на девојчето на разбојот! Одличен секојдневен градник, класичен пресек и флексибилна ткаенина ќе ја задржи поддржана без да ја ограничи. Дајте му на девојката во вашиот живот добар почеток со овошје на разбојот. 6-пакет вклучува : 6 спортски градници. Стил на пуловер. Меки отстранливи чаши. Лажички врат. Широки ленти за поддршка. Флексибилна, ткаенина за дишење. Широк еластична дно лента. Достапно во асортиман на бои. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Овошје на разбојниот спортски градник 6-пакет за девојчиња.

Останатите карактеристики

Слични понуди