• Обновено
Плод На Разбојот Мажи Екипаж Кратки ракави модни маици

Плод На Разбојот Мажи Екипаж Кратки ракави модни маици

DEN 639.68
Тековен
Во продавницата

100% памучен предизборен дрес. ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатење. прекривка со двојна игла на предниот врат. етикета без ознаки. рамо до рамо снимање. беспрекорна јака од 1х1 ребро. покривање со двојна игла на ракавот и долниот раб. Пепелта е 98% памук 2% полиестер. Атлетската Хедер е 90% памук 10% полиестер. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Беспрекорна јака од 1х1 ребро со прекривка со две игли на предниот врат. Рамо до рамо снимање. Ракави со две игли и дното. Ткаенина : 100% Памучен Претходно намален Дрес. 4xl.Злато. Мажи. Плод На Разбојот. Екипажот. Краток Ракав.

Останатите карактеристики

Слични понуди