• Обновено
Инктастична Нана И Тато Ме Сакаат Бебе Облека Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Инктастична Нана И Тато Ме Сакаат Бебе Облека Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Симпатична бебешка бубамара за внука со Мојата нана и Тато ме сакаат слоган на Ползавец За Новороденчиња. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастична Нана И Тато Ме Сакаат Бебе Облека Доенчиња Краток Ракав Боди Унисекс Малина 24 Месеци. Бебе туш подарок облека Од Нана. Мојата Нана И Тато ме сакаат Бебе Ползавец облека за внук или внука од баби и дедовци со бубамара бебе дизајн. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. внуци внуци грешки деца едно парче новороденче ползавец hws.

Останатите карактеристики

Слични понуди