• Обновено
Бебе Лигавче Плунка Пешкир На Чист Памук Симпатична Печатење Плунка Пешкир 360° Ротирачки Водоотпорен Предвремени Лигавче, За Новороденчиња или Мали Деца

Бебе Лигавче Плунка Пешкир На Чист Памук Симпатична Печатење Плунка Пешкир 360° Ротирачки Водоотпорен Предвремени Лигавче, За

DEN 131.84
Тековен
Во продавницата

Спецификации : . Стил : Тип На Моден Модел : Печатен Материјал : Памучен Пол : Унисексуална Боја : Опсег на Повеќе бои : 3-24 стил : Секојдневен. Функција : . Направено од памук за да обезбеди ултра меко и удобно за новородените и растечките бебиња.Ротација од 360 Степени и реверзибилна, не деформирана/собира, машинско перење или миење раце.Водоотпорната функција го спречува вашето бебе да ја обои облеката за време на јадење или пиење.Моден модел за печатење, симпатичен дизајн, ќе биде добар подарок за вашето дете.Нашата лигавче користи копчиња без никел кои работат за новороденчиња или мали деца!. Вклучен пакет : . 1 х лигавчиња Направени од памук за да обезбедат ултра меки и удобни за новородените и растечките бебиња. Ротација од 360 Степени и реверзибилна, не деформирана/собира, машинско перење или миење раце. Водоотпорната функција го спречува вашето бебе да ја обои облеката за време на јадење или пиење.

Останатите карактеристики

Слични понуди