• Обновено
Мачка Сакура Ориз Чајник Јапонија Круг Фрли Перница Дома Декорација Перница

Мачка Сакура Ориз Чајник Јапонија Круг Фрли Перница Дома Декорација Перница

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Големина : Димензии : 16" дијаметар (рамен), 14" (полнети)Класификација : Перница Карактеристика : Изработена од висококвалитетна Симплекс плетена ткаенина, секоја страна е печатење во целосна боја со иста слика. овие 100% полиестерски перници се меки и без брчки.Машина перат синтетички исполнет вметнете вклучени.Материјал : Полнењето Од Полиестер (ПП Памук) и капакот од кадифена ткаенина ја прават оваа тркалезна количина на меко пакување на перницата : 1 х перница овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Мачка Сакура Ориз Чајник Јапонија Круг Фрли Перница Дома Декорација Перница.

Останатите карактеристики

Слични понуди