• Обновено
Црна Метална Рамка 19.1 X

Црна Метална Рамка 19.1 X

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Овој Метал 19 1/8" х 25 3/4" е направен од исклучително крут и висококвалитетен алуминиум, кој е декоративен, издржлив, отпорен на корозија. Направено Во Сад Доаѓа Со Јасна Оценка За Врамување што нуди прекрасна клери со половина од тежината на стаклото и многу пати поголема отпорност на удар. Дополнително, блокира некоја ултравиолетова светлина. е идеален материјал за застаклување за музеи, галерии и домови.Ја вклучува нашата премиум Поддршка Од Пена Без Киселина, препорачана за важни уметнички дела или дела што ќе бидат д многу години. се тампонира со алкален раствор, кој им помага на киселините што се наоѓаат во повеќето печатени уметности и ја забавува брзината со која уметничкото дело се оштетува себеси.Фс уметност, постери и / или фото отпечатоци со димензии точно 19 1/8 "од 25 3/4" или 25 3/4 " од 19 1/8". Ова може да виси и вертикално или хоризонтално. Ова вклучува висечки хардвер, жица и шајка.Ние гарантираме, ќе најдете нашите и да бидат квалитетно изработени што прецизност и грижа. Сите наши се направени на барање со користење на нашиот комерцијален производствен систем, автоматизација и софтвер што не издвојува од останатите. Овие производствени ефикасности ни овозможуваат да обезбедиме брз, висок волумен, квалитетни по најниски трошоци. 19 1/8 Х 25 3/4 Црна Метална Рамка (hфорд) 19, 1Х25, 7 Инчи.

Останатите карактеристики

Слични понуди