• Обновено
Чуда на нација девојки 4- & плус Mi & Match Top Top Sleep Shart, сет за спиење со 4 парчиња

Чуда на нација девојки 4- & плус Mi & Match Top Top Sleep Shart, сет за спиење со 4 парчиња

DEN 639.84
Тековен
Во продавницата

Проверете го ова прекрасно спиење од четири парчиња од Wonder Nation кој е совршен за лето! Комплетот вклучува два врвови со печатени резервоари и две цврсти шорцеви за спиење за печатење. Измешајте и совпаѓајте ги врвовите и дното за бескрајната забава на сонце. Сетот вклучува два врвови на резервоарот и два шорцеви за спиење. Врвови : вратот на екипажот, без ракави, печатење и боја на вратоврска. Шорцеви : Еластична лента за половината, повлечете се, печатење на сите. Направено од 100% полиестер. Машина за перење. Отпорен на пламен.

Останатите карактеристики

Слични понуди