• Обновено
Бикас Нечистотија Велосипед Зборуваше Розова За ЈАМАХА СР 1981-1982

Бикас Нечистотија Велосипед Зборуваше Розова За ЈАМАХА СР 1981-1982

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Говорните Обвивки доаѓаат во комплет за предно и задно тркало (21 инчи/19 инчи). Тие можат да бидат скратени за други големини. Му дава на вашиот велосипед чист, прилагоден изглед. Помага во заштитата на вашите краци од корозија. Издржлив и долготраен.

Останатите карактеристики

Слични понуди