• Обновено
Вибзд Мало Девојче Летна Облека Во Собата, Писмо Печатење Краток Ракав Круг Вратот Маица + Бик Главата Шема Одблесокот Панталони 2 Години

Вибзд Мало Девојче Летна Облека Во Собата, Писмо Печатење Краток Ракав Круг Вратот Маица + Бик Главата Шема Одблесокот Панталони

DEN 319.68
Тековен
Во продавницата

Висококвалитетен материјал : Женските облеки се изработени од памучна мешавина, ткаенина погодна за кожата, мека, удобна за носење, тенка и дише и погодна за нежна кожа на бебето. Големина : постојат пет големини, погодни за бебиња на возраст од 6-12 месеци, 1-2 години, 2-3 години, 3-4 години и 4-5 години. 80 t Tops Должина : t32t Bust : t52 Tpants Должина : t43 Tsugget Висина : t80-85t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 120t Tops Должина : t44t Bust : t64 Tpants Должина : t63 Tsuggest Висина : t105-112t Suggest Возраст : t4-5 Години. Големина (инч). 32 t Bust : t25. Големина шема : . Стил : Секојдневен/ Симпатичен/ Модерен . 20 Tpants Должина : t24. Сезона : Лето. 02 Tpants Должина : t22. 100 t Tops Должина : t14. 83 Tsuggest Висина : t38. Содржина На Пакетот.

Останатите карактеристики

Слични понуди