• Обновено
Исчистете Ги Заштитниците На Рабовите, Лизгајте Многу,.225, 1 2 1 2 48

Исчистете Ги Заштитниците На Рабовите, Лизгајте Многу,.225, 1 2 1 2 48

DEN 424.00
Тековен
Во продавницата

Исчистете Ги Заштитниците На Рабовите, Лизгајте Многу,.225, 2 1/2 "х 2 1/2" х 48", Бело, 1320/Скид2 1/2 х 2 1/2 х 48".225 Работ Заштитници-Пропадна Многу. Заштитете ги производите од оштетување за време на пратката и складирањето. Користете за стабилизирање на оптоварувањата и подобрување на јачината на редење при испорака. Стабилизира врзани или истегнати товари. Обезбедува дополнителна поддршка при двојно редење палети во магацин. Елиминира менување на оптоварувањата. Заштедете со нарачување во целосни количини на лизгање. Исчистете Ги Заштитниците На Рабовите За Снабдување, Лизгајте Многу,.225, 2 1/2" х 2 1/2" х 48", Бело, 1320/Апликација/Употреба На ЗАШТИТНИК НА РАБОВИТЕ НА КУТИЈАТА За Лизгање : Врзување. Апликација/Употреба : Врзување. Спакувана Количина : 1320 / Палета. Спакувана Количина : 1320 / Палета. Земја на Потекло : Сад. Рециклирани : Не. Пост-потрошувачки-отпад% : 0%. Земја на Потекло : Сад. Рециклирани : Не. Пост-потрошувачки-отпад% : 0%.

Останатите карактеристики

Слични понуди