• Обновено
Елаинили Модни Жени Хеланки Обложени Со Руно Топли Зимски Дебели Панталони Од Кашмир Панталони Со Висок Струк Панталони Хеланки

Елаинили Модни Жени Хеланки Обложени Со Руно Топли Зимски Дебели Панталони Од Кашмир Панталони Со Висок Струк Панталони Хеланки

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

постелнина панталони жени.Сезона : Зимски Пол : Женски : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Стил На Печатење : Должина На Топли Ракави : Панталони : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата Големина : С Големина : С Големина : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 76см/29. женски спортски панталони.91" ДОЛЖИНА : 106 CM/41. плус големина панталони.37" хип : 120cm/47.17" Должина : 108cm/42.73"големина : xxxl Големина : xxx-големи сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 Половината : 106cm/41.54" должина : 107cm/42. ЗАБЕЛЕШКА : Миење Раце.52" Инсеам : 75. одблесокот јога панталони за жени. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Удобно, слободно време и стилски. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење.65" Должина : 104см/40.92" Колк : 96см/37.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише, Маргаритка,Еластична,, Блиска, Топла.13"големина : xxxxl Големина : Xxxx-Големи Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 половината : 112cm/44.94"големина : Xl Големина : x-големи сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Половината : 94см/37.Елаинили Модни Жени Хеланки Обложени Со Руно Топли Зимски Дебели Панталони Од Кашмир Панталони Со Висок Струк Панталони Хеланки, Црни 7 Features : 1.55"големина : l Големина : големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 половината : 88см/34. Добар квалитет и прифатлива цена.88" Инсеам : 76.09" Колк : 132cm/51.16"Големина : M Големина : M Големина : Средни Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 82cm/32.01" Колк : 114см/44. женски карго панталони.и стилски Дизајн, Огромно истегнување и удобност е посоодветно за јога, теретана, трчање, вежбање, секојдневно носење или други спортови,5.46" хип : 138cm/54.

Останатите карактеристики

Слични понуди