• Обновено
Калтренд Предните Кофи Ги Заменија Капаците на Седиштата за 2004 Година-Шеви Колорадо-ЦВ511-08СП Светло Сива Влошка Со Црна Облога

Калтренд Предните Кофи Ги Заменија Капаците на Седиштата за 2004 Година-Шеви Колорадо-ЦВ511-08СП Светло Сива Влошка Со Црна

DEN 2712.80
Тековен
Во продавницата

Калтренд Предните Кофи Ги Заменуваат Капаците на Седиштата за 2004-2010 Шеви Колорадо - ЦВ511-08СП Светло Сива Влошка Со Црна Облога со вграден потпирач за глава со рачно копче за возач, елегантен, вкусен-совршен опис на капаците на Седиштата На Калтренд. Изработена од ткаенина завршена со симулирана дремка од велур за луксузно чувство, карактеристичните двобојни влошки на прекривките на седиштата додаваат дополнителна софистицираност. ПРЕЦИЗНИ КОФИ ЗА СЕЧЕЊЕ со вграден потпирач за глава со рачно копче за возач, премиум капаците на седиштата во стилот На Суперсуди се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ-Нашите капаци за седишта за автомобили имаат специјализирана третирана ткаенина за заштита ОД УВ, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во наредните години. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2004-2010 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди