• Обновено
Графичка маица на Елена на девојки Авалор девојки

Графичка маица на Елена на девојки Авалор девојки

DEN 244.80
Тековен
Во продавницата

Таа ќе го сака начинот на кој таа сјае во графичката маичка на оваа девојка инспирирана од анимираната телевизиска серија на Дизни Елена од Авалор. Изработено е од мека 100% памучна маичка за целодневна удобност и има искра графичка на предната страна со принцезата Дизни Елена од Авалор. Завршувањето на Tee со кратки ракави се деколте со ребреста екипа и внатрешно без ознака за мазно чувство на нејзината кожа. Оваа официјално лиценцирана маица на Елена е достапна во шик рокер црвена боја и прави одличен подарок за младите навивачи на Дизни. Лиценцирана графичка маица за кратки ракави на Дизни принцеза ЕЛЕНА ФИЛАГЕЕ : 100% памук. Маица . Измислица со мека маичка. Сјајот графички однапред со Елена на Авалор. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Директно полите. Официјално лиценциран производ на Дизни. Достапно во Rocker Red. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, железо ако е потребно, не пеглајте ако е украсено.

Останатите карактеристики

Слични понуди