• Обновено
Автомобилски Спреј Боја За Хјундаи Тусон Зимски Бел Од ScratchWizard

Автомобилски Спреј Боја За Хјундаи Тусон Зимски Бел Од ScratchWizard

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Ако направите грешка за време на апликацијата или чувствувате дека вашата поправка испаднала лошо, едноставно почекајте 24 часа бојата целосно да се исуши, измачкајте со шкурка од 600 ронки и повторно започнете со поправка во точката во која сте ја направиле грешката.

Останатите карактеристики

Слични понуди