• Обновено
Rdeuod Седиште Перница За Автомобил, Автомобил Греење Мала Перница Едно Седиште Греење Перница Автомобил Седиште Греење Мала Перница Автомобил Седиште Перница, Зеле?

Rdeuod Седиште Перница За Автомобил, Автомобил Греење Мала Перница Едно Седиште Греење Перница Автомобил Седиште Греење Мала

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

- Добредојдовте во Продавницата На РдеуодДобредојдовте во мојата продавница, се надевам дека имате добро шопинг искуство.Нашата продавница продава разни производи, ве молиме одвојте малку време да ја разгледате нашата продавница, сигурен сум дека ќе има еден што ви се допаѓа. среќен шопинг!Греење На автомобил Мала Перница Едно Седиште Перница За Греење Седиште За Автомобил Греење Мала Перница За Седиште За Автомобил Карактеристики : [Соодветни модели] : Општа намена [метод На Инсталација] : Вметнете ГО USB ВО интерфејсот на автомобилот и прилагодете се за употреба[ Употреба На Производот] : Држете се подалеку од студот и загрејте [карактеристики На Производот] : еднообразно греење, стабилно работење, дише и удобно, експресно греење. Големина на не-лизгање без врзани : 50х50см/19, 68х19, 68инпакет вклучувајќи : 1 х автомобил загреана перница За Седишта Висококвалитетен Материјал-Луксузниот Мек Велур Капак е исклучително мек на допир, Еластичен и Вилус Дебелички. Без губење на косата,Без пилинг,Без иритација на кожата. Издржлив и Удобен : тој е издржлив и нема да влијае на неговиот работен век кога не се користи долго време. Едноставно за инсталирање-опремено со еластични ленти за прицврстување на перницата на седиштето и совршено држење на место,и дизајнирано со гуми што не се лизгаат на дното. Едноставен и Елегантен : Едноставен дизајн и луксузен квалитет. Вок За Повеќето Автомобили, ТЕРЕНЦИ, Камиони И Комбиња со модели итн.(Ве молиме осигурајте се дека вашиот модел е погоден за оваа големина).

Останатите карактеристики

Слични понуди