• Обновено
Спдо Жените Доење Мајчинство Нега Градник Цветни Чипка Безжична Бремена Доење Долна Облека

Спдо Жените Доење Мајчинство Нега Градник Цветни Чипка Безжична Бремена Доење Долна Облека

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Спецификации : . Материјал : Најлон. Стил На Градник : Притисни Нагоре. Форма На Чаша : Три Четвртини (3/4 Чаша). Тип На Поддршка : Жица Слободен. Тип на ремен : Прилагодени-ремени. Тип На Затворање : Предно Затворање, Задно Затворање. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Чипка. Стил : секојдневно. Дебелина На Чашата За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Пол : ЖЕНИ. Тип На Ставка : Градници. Боја : како што е прикажано. Спакувани : . 1* Градник За Нега. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Материјал : Најлонска ткаенина, мека и безжична, овие градници за нега ви обезбедуваат удобност и поддршка што ви се потребни додека спиете. Нурнувачкиот дизајн со декорација на чипка прави да се чувствувате женствено и модно, совршено за носење и додека сте бремени или потоа за доење. Нуди поддршка без жица додека спиете и ги одржува влошките на градите на место. Со флексибилна жица која му обезбедува на носителот разноврсност, мазен профил, одлична форма, идеална за време на бременоста и сесиите за нега во средината на ноќта. Прилагодливи ремени, затворање на грбот, класичен дизајн на цветна чипка, беспрекорна и путер-мека ткаенина што е неверојатно удобна за носење и практично под облека. Добар избор за спиење или лежење.и растегливата ткаенина го олеснува доењето на бебето. Удобно и доволно поддржувачко за носење преку ноќ.

Останатите карактеристики

Слични понуди