• Обновено
Зборувањеказа Тенок Школка Покритие Компатибилен За Samsung Galaxy 5G, Сина Пеперутка Печатење, Флексибилни, Заштитни, Анти-Нула, САД

Зборувањеказа Тенок Школка Покритие Компатибилен За Samsung Galaxy 5G, Сина Пеперутка Печатење, Флексибилни, Заштитни, Анти-Нула,

DEN 127.84
Тековен
Во продавницата

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy A52 5 G. НЕМА Да ОДГОВАРА : Не Е Компатибилен За Samsung Galaxy A32 5 G, Galaxy A42 5 G, Galaxy A12, Galaxy A21. Пакетот Вклучува : Мек Капак На ТПУ. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ-Прилагодено Дизајнирано Со Цврсто Вклопување. Прецизно Поставување На Порти и Копчиња. Ќе работи Со Заштитник На Екранот и Безжично Полнење без отстранување на капакот. Мала ТЕЖИНА-Премиум Ултра Тенок Гел Тпу Телефон Случај Покритие. Супер Флексибилна И Мала Тежина. Обезбедува Апсорпција На Удар и Заштита од Удари. Нашиот Премиум Дизајн На Уметнички Дела е Отпечатен На Капакот на Телефонот со мастила одобрени од Стандардите За Здравје и Безбедност Во Калифорнија. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено во Изработката на Отпечатоци од Нашиот Дизајн На Животни. Лесно е да се инсталира со прецизно лоцирани исечоци Компатибилни за сите порти и копчиња. Нашиот супер тенок дизајн на капакот нуди супериорно чувство на мек допир. Тенкиот гел материјал во тенок стил е специјално дизајниран да обезбеди одлична заштита додека е ненаметлив на допир. Мазната завршница е дизајнирана да одбие отпечатоци од прсти и нечистотија. Ние Во Talking Case сме толку сигурни со нашиот производ што Вашето задоволство е 100% загарантирано. Само контактирајте не ако имате какви било прашања и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите.

Останатите карактеристики

Слични понуди