• Обновено
Видов Тркало, Цементирани Карбид Честички Назабени Метални Дискови За Сечење Силна Отпорност На Удар Брзо Чисто Сечење Инцизивно ЗА Пвц За Замена

Видов Тркало, Цементирани Карбид Честички Назабени Метални Дискови За Сечење Силна Отпорност На Удар Брзо Чисто Сечење Инцизивно

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Видов Тркало, Цементирани Карбидни Честички Назабени Метални Дискови За Сечење Силна Отпорност на Удар 3 парчиња Брзо Чисто Сечење Засекување За Пвц За Замениспецификација : Тип На Ставка : Материјал За Сечило Со Кружна Пила : Манган Челик, Цементиран Карбид Применлив Модел : Пренослива Машина За Сечењевообичаено Сценарио : сечење плочи од цврсто дрво, гуми, ПВЦ и други материјаликарактеристики : Силна отпорност на удар, ефикасност на сечење, И Животниот Век На Услугата : Прибл. Диа. 105 х 20 х 1мм / Диа. 4.13 х 0.79 х 0.04 Во Пакет Листа : 3 х Сечила за Обработка на дрво 3 х МИЈАЛНИК ВИСОКО ТЕЛО ОД МАНГАН ЧЕЛИК : Интегриран процес на обликување, изработен од висок манган челичен материјал, со силна цврстина и силна цврстина. ЦЕМЕНТИРАНИ КАРБИДНИ НАЗАБИ : Добро изработените назаби обезбедуваат континуирано . Назабите се направени од честички од цементиран карбид, а процесот на лемење во голема мера го подобрува нивниот работен век.

Останатите карактеристики

Слични понуди