• Обновено
Женски Плус Големина Дуксер Со Долги Ракави Графички Западен Пуловер Женски Лабав Фит Екипаж Вратот Женски Модни Зимски Врвови Глуварче Печатена Облека За Жени Цр

Женски Плус Големина Дуксер Со Долги Ракави Графички Западен Пуловер Женски Лабав Фит Екипаж Вратот Женски Модни Зимски Врвови

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Изберете од асортиман од 8 бои. женски пуловер дуксер тренинг дуксер жени гроздобер дуксери за жени дуксер фустан за жени лесен дуксер за жени плус големина дуксер за жени лесен дуксер женски зимски дуксер женски дуксер плус големина големи дуксери за жени тенки дуксери жени. облека за тинејџерки паѓаат породилна облека зимска породилна облека женска облека трендовска облека за наставници за жени трендовска удобна облека за жени симпатична породилна облека женска облека зимска облека колеџ облека трендовска женска облека пад женска облека породилно тренингот облека плус големина облека за жени трендовски.Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.Опремен со 8 бои, долги ракави, печатени, кружен врат, секојдневен стил, опуштено вклопување. женска работна облека работна облека за жени канцеларија вежбање облека теретана за жени ј2к облека за трчање за жени облека за вежбање работна облека за жени бремена облека за жени розова облека за жени плус големина работна облека за жени ретро облека за жени и2к облека женска облека женска облека.39" Рамо : 54,5 СМ/21,46" Должина : 74см/29,13" ракав : 65см/25,59"Големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 134см/52,76" РАМО : 56СМ/22,05" должина : 76см/29,92" ракав : 66см/25,98"големина : хххл сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 140см/55.12" рамо : 57. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. женска пуловер пуловер пуловер пуловер жени пуловер кошула жени пуловер плус големина жени моден пуловер за жени вграден пуловер за жени женски пуловер врвови женска пуловер блуза плус големина пуловер кошули за жени женски лесен пуловер жени обични пуловер врвови жени пуловер лесни пуловер женски врвови.

Останатите карактеристики

Слични понуди