• Обновено
Комплет за Задна Сопирачка-Компатибилен Со-Мерцедес-БЕНЦ 300Д 1984

Комплет за Задна Сопирачка-Компатибилен Со-Мерцедес-БЕНЦ 300Д 1984

DEN 4719.68
Тековен
Во продавницата

Комплет За Подлога за задна Сопирачка - Компатибилен со 1975 - 1985 Мерцедес-бенц 300дпозиција : Rear Note : C-Tek Керамички Комплети За Сопирачки За Дискови; Опционално Прицврстување На Материјалот За Триење : Интегрално Обликувана Количина На Подлога : 4 Состав На Материјал За триење : Вклучени Керамички Подлоги : Некомпатибилни со Или Одговара : Забелешка : до 04/85 - 1985 Мерцедес-Бенц 300dnote : - 1975 - 1984 мерцедес-Бенц 300dfits години : 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 Прегледајте Го Описот на Производот за Да Обезбедите Соодветно Вклопување. 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985. Поставена Подлога За Сопирачките.

Останатите карактеристики

Слични понуди