• Обновено
М Машина Завртки Филипс Рамна Глава 18 - Нерѓосувачки Челик

М Машина Завртки Филипс Рамна Глава 18 - Нерѓосувачки Челик

DEN 403.04
Тековен
Во продавницата

Дијаметар на конецот - Висина : М8-1,25 Должина : 40ммхед Тип : Рамна Глава 90 степен конус - главата На Завртката лежи на исто ниво со површината за инсталација. Рамните глави се потопени (конус во форма под главата) со рамен врв. Машински Завртки со погон на фил.

Останатите карактеристики

Слични понуди