• Обновено
Женски Преголем Дуксер Врат На Екипажот Лабаво вклопување Пуловер Од Руно Со Долги Ракави Есенска Секојдневна Облека Качулка Врв

Женски Преголем Дуксер Врат На Екипажот Лабаво вклопување Пуловер Од Руно Со Долги Ракави Есенска Секојдневна Облека Качулка

DEN 303.84
Тековен
Во продавницата

Најдобар подарок за себе и за пријателите! Препорачајте Миење Раце / Хемиско чистење / Не Избелувајте / Суво Рамно / не пеглајте. трендовските дуксери за жени се совршени за секојдневните панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима. Преголем дуксер со капка јака на рамената, мало истегнување, долги ракави и густа, мека ткаенина совршена за создавање модни секојдневни есенски облеки во стандардна големина, дуксер што оди со с everything quodication, Трендовски дуксери За жени се совршени за секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, чевли за создавање мода И убав изглед во пролет, aut и зима. ①Карактеристики пуловер дуксер/ џемпер со долги ракави/ дуксери со туника/ зимска облека/ зимска мода/ зимска облека/ еднобојна боја/ врат на екипажот/ лабаво вклопување/ ребрести рабови/ извадено деколте/ плетени врвови за изработка/ не наредени/ паднато рамо/ ребрести раб и манжетни.

Останатите карактеристики

Слични понуди