• Обновено
Бинмер Џемпери За Жени Со Џебови Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон

Бинмер Џемпери За Жени Со Џебови Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Големина : М Големина. Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Карактеристики : 1.24 " Грижа : машина перат. Земја на Потекло : САД И Увезени. Должина : под панталоните на коленото.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. : СРЕДНО САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 104см/40. Големина Шема. Карактеристики : Широка нога. Женски панталони со плус големина од Бинмер.

Останатите карактеристики

Слични понуди