• Обновено
Ткаенина од лажица-Сончево жолта Мандала акварел сенф злато Отпечатено на Тапацир Кадифена Ткаенина Масна Четвртина-Тапацир Домашен Декор Долна Облека

Ткаенина од лажица-Сончево жолта Мандала акварел сенф злато Отпечатено на Тапацир Кадифена Ткаенина Масна Четвртина-Тапацир

DEN 101.76
Тековен
Во продавницата

Сончево жолта Мандала Акварел сенф злато Лажица Ткаенина од Страна на Јардспунфлора ткаенина е одржливо печатени во САД со користење на нетоксични мастила и етички извори материјали. Нашиот уникатен процес на барање значи дека можете да го најдете совршениот дизајн и да го испечатите по нарачка на вистинската ткаенина за вашиот проект! Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба! Оригинален Дизајн Авторски Права : Пла Уметност Дизајн. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ И НАПРАВЕН ВО САД : дизајнот по ваш избор на фотографијата од списокот е отпечатен по нарачка користејќи еколошки мастила на база на вода врз избраниот избор на ткаенина. Изберете или намалување на дворот или маснотии. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. ОПЦИИ ЗА СЕЧЕЊЕ : ПОКРАЈ ДВОРОТ : еден двор од ткаенина е долг 36", а повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина. Ширината на дворот ќе зависи од видот на ткаенината што ќе ја изберете. Ние не нудиме половина дворови. Селвеџ е отпечатен. ДЕБЕЛА ЧЕТВРТИНА : 1/4-ти двор сече ткаенина, со димензии 18" долга за половина од ширината на дворот (варира врз основа на избраната ткаенина). Иако се потрудивме точно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатените материјали.

Останатите карактеристики

Слични понуди