• Обновено
Рифорла Женски Есенски И Зимски Моден Џемпер Плетен Кардиган Тенок Капут Лабав Капут Кардигани За Жени Жешка Розова

Рифорла Женски Есенски И Зимски Моден Џемпер Плетен Кардиган Тенок Капут Лабав Капут Кардигани За Жени Жешка Розова

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Јака : V вратот. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55" Должина : 70см/27.56" Ракав : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Должина : 71см/27.95" Ракав : 71см/27.95"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 113см/44.49" ДОЛЖИНА : 72cm/28.35" ракав : 72cm/28.35"големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 118cm/46.46" должина : 73cm/28.74" ракав : 73cm/28.74"големина : Xxl сад : 12 еу : 42 биста : 123cm/48.43" Должина : 74cm/29.13" РАКАВ : 74см/29.13" женски кардиган. Доволно За Внатре, Доволно Стилски За Да Се Истроши. Овој Кардиган Опуштено Вклопување. Материјалот Е Сериозно Толку Мек, Ќе Сакате Да Живеете Во Оваа Работа!! Носете Со Нашите Есенски Сини Фармерки, Основна Маичка И Чизми За Трендовски Есенски Стил!. Уникатен Дизајн : Секојдневен И Дечко Стил,Долги Ракави, лабаво Вклопување, Под Должина, Мека Ткаенина, Топло Во Малото Студено време. Овие Отворени Кардигани Му Даваат На Вашиот Изглед Лесен Изглед И Исто Така Создаваат Силна Вертикална Линија За Да Изгледате Повисоки И Потенки. Добијте Мек, Ласкав Изглед Од Кардиган Кој Нема Сврзувачки Елементи, Облечете Лигав Кардиган Преку Едноставна Маица и Фармерки за Опуштено Преземање На Трендот Џемпер Од Сонувачи. Женски Кардигани. Кардигани За Жени. Женски Палта.

Останатите карактеристики

Слични понуди