• Обновено
Метален Знак-Плимут Стрелка Гроздобер Реклама-Гроздобер ' Рѓосан Изглед

Метален Знак-Плимут Стрелка Гроздобер Реклама-Гроздобер ' Рѓосан Изглед

DEN 207.84
Тековен
Во продавницата

Направени целосно во САД од цврст и издржлив алуминиум, нашите индивидуално рачно изработени метални знаци се совршени за кујни, бањи, врати, гаражи, човечки пештери, ѕидови од кабини, задни дворови, области за базени, во затворени простории или на отворено. Симулираното стареење дава ефект на ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја. Тие се водоотпорни и погодни и за внатре и за на отворено. НАПРАВЕНО ВО САД од цврст алуминиум со прекрасен сатен, не-отсјајна завршница и мазни заоблени агли со дупки за монтирање на аголот. Симулирана "' рѓа " за да даде гроздобер ефект на стареење. Надворешен издржлив и водоотпорен.

Останатите карактеристики

Слични понуди