• Обновено
Сахинова Бамбус Добиени Вискоза Перница Сет-Влага Фитил, Без Бледнее - Кралот Големина Црна

Сахинова Бамбус Добиени Вискоза Перница Сет-Влага Фитил, Без Бледнее - Кралот Големина Црна

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Нашите клиенти сакаат дека нашите навлаки за перници од бамбус направени од вискоза можат да одговараат дури и на најголемите врвови на перници, значителни горни душеци од мемориска пена и традиционални гајби за јајца кога другите чаршафи се постојана борба или едноставно воопшто не можат да се вклопат. Загарантирано Совршено Вклопување на Вашите Перници со Големина на Кралица 20 " х 40". ПРЕКРАСНО! Висококвалитетни Влакна Од Вискоза Добиени од Бамбус - нашата уникатна ткаенина е една од најмеките, најдишливите, растегливите и лесните ткаенини на пазарот.ДИШЕ И ЛАДЕЊЕ! - Нашата уникатна ткаенина е една од најлесните за дишење наоколу. Останете поладни од памукот до 5 степени со терморегулирачки својства кои работат со вашето тело за да ве одржат на совршена температура, така што ќе го добиете тој длабок мирен сон во текот на целата година.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО! Купувајте со доверба, Ако апсолутно не го сакате вашиот нов комплет постелнина од бамбус ние нудиме 100% Гаранција За Задоволство поврзана со услугата за клиенти од Светска Класа. Едноставно контактирајте не со какви било грижи или прашања. Колку повеќе ги миете, толку помеки стануваат.

Останатите карактеристики

Слични понуди