• Обновено
1пар Женски Лагер Чорапи Ниски Исечени Нелизгачки Чорапи До Глужд Скриени Амортизирани Чорапи За Рамни Чорапи За Чамци За Жени

1пар Женски Лагер Чорапи Ниски Исечени Нелизгачки Чорапи До Глужд Скриени Амортизирани Чорапи За Рамни Чорапи За Чамци За Жени

DEN 175.84
Тековен
Во продавницата

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. . Количина : 1 пар. Пол : Жени(Алдулт). Материјал : Полиестер. Една големина (САД 5-8) на жените чорапи одговара за повеќето жени и девојки. Донесете ви најудобно уживање. Добар подарок за вашата посебна личност. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Жени Ниски Чорапи. Големина шема : . Големина : Големина На Чевли Со Една Големина : САД 5-8 За Возраст : 12-40 Години Фанки Црвено-Белите Чорапи Со Пруги ќе Ви Го Олеснат Животот и Ќе Ги Направат Подарок за Да Ги Изненадите Семејството и Пријателите. Подарок За Денот На Независноста, Националниот Ден, Денот На Изборите Итн. Може Да Добиете И Пар За Носење Секојдневни Чорапи Или Чорапи За Облекување. Овие За !. Рачно Миење Ладно, Не Сушење, Не. Знаме Чорапи Може Подароци, Америка Подароци, Американски Подароци, Сад Подароци, Кул Подароци За Навивачите На Патриот, Американски Подароци, Патриот Подароци За Жени, Подароци за Жени. Полиестер За Да Ги Обезбедиме Нашите Чорапи Мек, Висококвалитетен Материјал Обезбедува Својства На Фитил, Удобен, Растеглив И Дише. Американските Чорапи Ќе Се Мијат Со Години И Ќе Останат Шарени, Меки, Удобни И Добро Прилагодени!. компресивни чорапи за жени, чорапи за компресија,чорапи за мажи,чорапи за компресија мажи,чорапи за жени,чорапи за бебиња,женски чорапи, чорапи за глуждот за жени. Уникатни Дезени, Одличен Избор За Подарување Товар Со Љубов И Забава.

Останатите карактеристики

Слични понуди