• Обновено
Вожидаоке комбинезони за жени Жени Ромперс Метален Резервоар Со Копчиња Врвен Комбинезон За Нозе Со Широк Струк Во Боја на Почва црн комбинезон за жени

Вожидаоке комбинезони за жени Жени Ромперс Метален Резервоар Со Копчиња Врвен Комбинезон За Нозе Со Широк Струк Во Боја на Почва

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Големина : XL Биста : 104cm/40. ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка.13" Колк : 110см/43. Дизајнот на вратот се совпаѓа со извонредни ѓердани и приврзоци, што ве прави попривлечни шармантни.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.50" Колк : 116см/45.Големина : С Биста : 86см/33.94 "Половината : 92cm/36.76" Должина : 148cm/58.

Останатите карактеристики

Слични понуди