• Обновено
Летни Врвови Стабилна Облека Женски Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Графички Градиент Со Градиент Со Долги Ракави Печатени Врвни Дукс

Летни Врвови Стабилна Облека Женски Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Графички Градиент Со Градиент

DEN 247.84
Тековен
Во продавницата

Женски Моден Дневен Разноврсен Секојдневен Дуксер На Екипажот Графички Дневен Градиент На Градиент Со Долги Ракави Крпеница Печатени Врвни Дуксери1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил На дуксер : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"55cm/21.65"50cm/19.69"67cm/26.38"M116cm/45.67"56cm/22.05"51cm/20.08"68.5 cm/26.97"L122cm/48.03"57cm/22.44"52cm/20.47"70cm/27.56"XL128cm/50.39"58cm/22.83"53cm/20.87"71.5 cm/28.15"2 XL136cm/53.54"59cm/23.23"54cm/21.26"73cm/28.74"3 XL144cm/56.69"60cm/23.62"55cm/21.65"74.5 cm/29.33"4 XL152cm/59.84"61cm/24.02"56cm/22.05"76cm/29.92"5 XL160cm/62.99"62cm/24.41"57cm/22.44"77.5 cm/30.51" Висококвалитетни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден. Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал. Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени. Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење. Измијте со ладна вода. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување.

Останатите карактеристики

Слични понуди