• Обновено
Б91хз Женски Резервоари Печатени Еднобојни Елечиња Врвни Женски Патент Елек Летна Форма На Елече Розова, Л

Б91хз Женски Резервоари Печатени Еднобојни Елечиња Врвни Женски Патент Елек Летна Форма На Елече Розова, Л

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Женски Резервоари Печатени Еднобојни Секси Елече Врвни Женски Елек За Патент Лето 2022 Облици На Елече Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Елек. Овој шифон резервоар за жени ќе ве одржува ладни цело лето.Женските блузи без ракави лесно се мијат, се сушат и закачуваат.По чистењето, се чини дека ја врати сосема новата Блуза Од Резервоарот за Шифон. Овој резервоар за туника без ракави со дизајн со двојни слоеви покажува потенок елегантен модерен изглед.Блуза со кружен врат, женска блуза без ракави, доволно долга за да ве покрие задник, шифон блуза, летна секојдневна блуза. Женските блузи без ракави одлично се совпаѓаат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, панталони итн. Без разлика дали сте надвор на плажа, лежите низ куќата или излегувате со пријателите, не можете да погрешите со овие стилски и удобни резервоари. Можете дури и да додадете ремени или панделки за вашиот сам моден натпревар!. Прилики : секојдневна облека,работа,забава,канцеларија,интервју,ноќ на состанок,клупска забава.Секако, можете да го носите и во кревет,работа во дворот, лежење.Овие женски тенкови без ракави одлично се вклопуваат насекаде на друго место и се супер лесни и воздушни. За Големината : ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини во Описот На Производот.

Останатите карактеристики

Слични понуди