• Обновено
Лејлајреј Женски Панталони Жени Основни Лизгачки Велосипедски Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Каприс Вајт ХХХЛ

Лејлајреј Женски Панталони Жени Основни Лизгачки Велосипедски Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Каприс Вајт

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Жени Основни Лизгачки Велосипедски Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога шорцеви Каприс Моден дизајн, Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Должина : Кратка Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина На Половината Должина НА Колкот ХХХЛ 72см/28,35" 90см/35,43" 18см/7,09" Големина : ХХХЛ Половината : 72см/28,35" Колк : 90см/35.43" должина : 18см/7.09" табела со големини : големина : с половината : 62см/24.41" колк : 80см/31.50" должина : 13см/5.12"големина : м половината : 64см/25.20" колк : 82см/32.28" Должина : 14СМ/5.51"големина : л половината : 66см/25,98" колк : 84см/33,07" должина : 15см/5,91"големина : xl половината : 68см/26,77" колк : 86см/33,86" Должина : 16см/6,30"големина : ххл половината : 70см/27,56" колк : 88см/34,65" должина : 17см/6,69"Големина : хххл половината : 72см/28.35" колк : 90см/35.43" должина : 18см/7.09" изработени со лесна и мека ткаенина. Одлично За Секој Ден, Работна Униформа, Училиште И Лежење. Фит : панталоните се малку растегливи и имаат удобно вклопување. Машинско перење ладно / сушење на Паѓање / не избелувајте. Ве молиме љубезно проверете ја табелата со големини во описот на производството пред да нарачате. (Описот на производството е големината на облеката, а не големината на телото ).

Останатите карактеристики

Слични понуди