• Обновено
Беивеи Машки Летни Врвови Кошули За Компресија Со Кратки Ракави Обична Спортска Маица Секојдневна Мускулна Маица За Мажи Маици За Вратот На Екипажот Црвена 3xl

Беивеи Машки Летни Врвови Кошули За Компресија Со Кратки Ракави Обична Спортска Маица Секојдневна Мускулна Маица За Мажи Маици

DEN 399.68
Тековен
Во продавницата

Дизајниран со цврста боја, краток ракав, сечење на мускулите и дополнување на вашата фигура, нашите машки врвови за вежбање нудат врвно вклопување, што прави да изгледате помускулесто и помоќно. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машка Летна Маица За Компресија, Врв За Вежбање Со Кратки Ракави, Фитнес Атлетски Маици, Кошула За Мускулна Маичка, Основен Слој што Дише. Дизајн-Обични Врвови За Маици Со Основен Слој На Вратот На Екипажот, Летен Тренинг Со Кратки Ракави,Ладна Сува Мускулна Маичка Со Цврста Боја, Кошули За Компресија Што Ја Отстрануваат Влагата, Трендовски и Убав. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар-Спарете Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Машките кошули со кратки ракави се одлични за спортување, теретана, трчање, кошарка, фудбал, возење велосипед, спортови за вежбање во лето. Карактеристика : Машки Спортски Блузи За Вежбање, Мажи Кои Трчаат Фитнес маица, Атлетски Блузи Со Кратки Ракави, Мажи Кул Сува Маичка, Мажи Летни Кошули за Компресија. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.

Останатите карактеристики

Слични понуди