• Обновено
Ајомет Дуксери Женски Отпечатоци Во Цврста Боја Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави

Ајомет Дуксери Женски Отпечатоци Во Цврста Боја Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Дуксери Женски Отпечатоци Со Еднобојни Отпечатоци Дуксери Со Пуловер Со Долги Ракависезона : Aut,зима, пролет. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Нежно миење на машината. Не избелувајте. Содржина на пакетот : 1 х Дуксер. Материјал : Мека,Лесна и дише ткаенина, цврсти долги ракави дуксер.Супер меката ткаенина го прави нашиот дуксер толку удобен и лесен за движење. Карактеристики : ребрести деколте на екипажот, ребрести рабови,долг ракав,странични процепи,поделени високо-ниски рабови и изложени детали за цвест,се чини внатре кон надвор,преголемо вклопување;есенски облеки за жени,мода и секојдневен стил. Натпревар : овој есенски моден дуксер лесно се комбинира со секојдневни панталони, фармерки, хеланки со висок струк,џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн.Нашиот дуксер е задолжителен во секој плакар оваа сезона!. Повод : Преголеми дуксери за пуловер за жени,погодни за секојдневно, секојдневно носење,канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јого, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство.Одмор, работа, датум и секојдневен секојдневен изглед. Грижа : Машинско Перење.Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

Останатите карактеристики

Слични понуди