• Обновено
Писмо Светла Светне Букви Стои Виси Топло Розова Светлина

Писмо Светла Светне Букви Стои Виси Топло Розова Светлина

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

LED Светла Писмо Светне Пластични Букви Стои Виси Топло Розова Светлина Производ Продажба Точка : : Мека топол сјај, што ги прави голема како ноќ светлина, сите овие се направени овие можат да бидат ѕид обесени или слободно стои. Оваа силна тропска светлина е идеален привлечен додаток на вашата маса за забави.Додадете елегантен сјај на декорацијата на вашата маса со нашето прекрасно ноќно светло. Со ова светло за Букви, можете да ги групирате зборовите по желба како што сакате.Апликација : внатрешна употреба, Дом, Излог, Клуб, забава И Празнична декорација Зема 2 ● bat батерии (не е вклучена)Спецификација : Моќност : 2 ● bat батерии (не се вклучени) Материјал : АБС Бои на знак : како Сијалица за слика : Инсталација На Розови Led Диоди : монтажа На Ѕид или слободно Стоечка големина на Пакетот Со Една буква : 25 См X 25 См X 13 cm Note : сите ставки Се Рачно мерење, ќе има малку отстапување,се надевам дека ќе можете да разбирам. Светлосните ефекти ќе имаат различни ефекти поради осветленоста на околината.Пакет : 1 x led писмо светлина (Без Батерии) LED Писмо Светла Светне Пластични Букви Стои Виси Топло Розова Светлина.

Останатите карактеристики

Слични понуди