• Обновено
Елегантна Вредност На Осветлување Максимална Колекција Ѕид Сканце Л: 44во H:6.25In E:4.5In Лт: Хром Финиш

Елегантна Вредност На Осветлување Максимална Колекција Ѕид Сканце Л: 44во H:6.25In E:4.5In Лт: Хром Финиш

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Елегантна Вредност На Осветлување Максимална Колекција Ѕид Сканце Л : 44во H : 6.25 In E : 4.5 In Лт : 10 Хром Финиш (Сваровски Елементи Кристали) употреба Во Соба : Трпезарија-Дневна соба-Спална Соба - Бања - Влезен Начин-Плакар. Прицврстувачот е широк 44 инчи и 6,25 инчи во висина со продолжување од 4,5 инчи. Топла брилијантна светлина е создадена од 10 светилки. (не е вклучено).

Останатите карактеристики

Слични понуди