• Обновено
Преносни Бонбони Кутии Ноќта На Вештерките Третираат Хартиени Кутии Партија Корист Кутии

Преносни Бонбони Кутии Ноќта На Вештерките Третираат Хартиени Кутии Партија Корист Кутии

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Опис. Дополнителна забава за трик или лекување со нашите кутии за трик Или лекување За Ноќта на Вештерките. Дизајнот на шарени шаблони кутии се сигурни дека супер ноќта на Вештерките кеси . за вашите деца да ги чуваат своите бонбони. Совршено за одржување на сите задоволства . овие бонбони кутии. Карактеристики. - Боја : Црна, портокалова, сина, жолта. - Материјал : Хартија. - Големина : Околу 11, 50Х8, 50Х15, 50см/ 4, 52Х3, 34Х6, 09инч. - Можете да чувате некои бонбони, колачиња или кекси во оваа кутија за бонбони како подароци За Ноќта на Вештерките за вашите пријатели. - Карактеристики цртани модели и светли бои за забава За Ноќта на Вештерките. - Исклучителната изработка го прави еднократно и практично. - Прекрасни украси за пред бирото, трпезариска маса или Ноќта на Вештерките. Во голема мера соработува со празничната атмосфера, направете ја вашата домашна декорација. повеќе деликатни. - Издржлив, лесен, нежен, забава фаворизира кутии за торта за забава За Ноќта на Вештерките. 24 парчиња Преносни Кутии За Бонбони Ноќта на Вештерките Третираат Хартиени Кутии Кутии За Забава.

Останатите карактеристики

Слични понуди