• Обновено
Дрво Тагови Дрвени Недовршени Круг Пентаграм Љубов Срце Дрво Исечоци

Дрво Тагови Дрвени Недовршени Круг Пентаграм Љубов Срце Дрво Исечоци

DEN 143.84
Тековен
Во продавницата

Опис. Дали сакате некои уникатни украси кои се во посебна форма? Овие деликатни круг, срце ѕвезда форма дрвени чип се вашиот избор. Обработени со супериорна техника на сечење, дрвените чипови имаат мазна површина. Карактеристики. - Боја : Светло-Кафеава. - Материјал : Дрво. - Тркалезна Големина : Околу 8, 00Х8, 00Х0,10см/3, 14Х3, 14Х0, 04ин. - Големина на срцето : Околу 8, 00Х7, 80Х0,10см/3, 14Х3, 07Х0, 04ин. - Големина на ѕвезда : Околу 8, 00Х7, 00Х0,10см/3, 14Х2, 75Х0, 04ин. - Изработен е од цврст дрвен материјал, издржлив и не лесно оштетен. - Овие разноврсни дрвени исечоци се совршени ЗА самостојни проекти, украси за забави или декор на домот. - Користете маркери, чипка, монистра, матрици, лента, сјај или боја за да ги направите целосни и да ги направите пошарени и попривлечни . - Можете да НАПРАВИТЕ сами креативни ракотворби со вашето семејство и пријатели. Донесете повеќе забава и радост. - Материјалот е лесен за сликање, удобен за употреба, заштедете напор и време. Изработен е од цврст дрвен материјал, издржлив и не лесно оштетен. Парчиња дрво празно тркалезни парчиња дрво парчиња природно дрво недовршени парчиња дрво. Овие разноврсни дрвени исечоци се совршени ЗА самостојни проекти, украси за забави или декор на домот. Користете маркери, чипка, монистра, матрици, лента, сјај или боја за да ги направите комплетни и да ги направите пошарени и попривлечни. Можете да НАПРАВИТЕ сами креативни ракотворби со вашето семејство и пријатели. Донесете повеќе забава и радост. Материјалот е лесен за сликање, удобен за употреба, заштедува напор и време.

Останатите карактеристики

Слични понуди