• Обновено
Ксисака Машки Ковчези ЗА Пливање 3Д Смешни Шорцеви За Печатење Еластични Шорцеви За Трчање На Плажа За Одмор На Половината

Ксисака Машки Ковчези ЗА Пливање 3Д Смешни Шорцеви За Печатење Еластични Шорцеви За Трчање На Плажа За Одмор На Половината

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето Пол : Мажи Повод : Отворено, Секојдневно, Дневен Материјал : Полиестер,спандекс должина На Ракавот : Шорцеви Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода,Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Останатите карактеристики

Слични понуди