• Обновено
ПАРИЗ АУД СЈАЈНА Од МОНТАЛЕ ПАРФЕМ спреј 3. ОЗ

ПАРИЗ АУД СЈАЈНА Од МОНТАЛЕ ПАРФЕМ спреј 3. ОЗ

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

МОНТАЛЕ ПАРИЗ АУД СЈАЈНА Од МОНТАЛЕ ПАРФЕМ СПРЕЈ 3.4 Мл Освежувачки, ориентален и дрвенест мирис ве остава да се чувствувате кул и самоуверено. Идеален за различни прилики. Мирис кој е широко прифатлив. Тоа е лесен, освежувачки и може да се применува често. мирис за да трае подолго.

Останатите карактеристики

Слични понуди