• Обновено
Usmixi Резервоарот Блузи Солидна V-Вратот Ракави Маици За Жени Повик Возбуда Слој Дише Туника Елек Блузи Црна S Клиренс Облека

Usmixi Резервоарот Блузи Солидна V-Вратот Ракави Маици За Жени Повик Возбуда Слој Дише Туника Елек Блузи Црна S Клиренс Облека

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Ако имате какви било прашања во врска со облеката, слободно контактирајте не. ❥Повод : Добро За излегување, одмор,одмор,забава,клуб,секојдневен живот,канцеларија,дом, работа,плажа,патување,велигден, Денот На Свети Патрик и летни активности на затворено и на отворено.Врвовите на резервоарот ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш. ❥Упатство за перење : Предметот што треба да се мие рачно (внатре кон надвор) во ладна вода и сув рамен.❥ Удобен Материјал : овие женски резервоари се изработени од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобен, растеглив и лесен.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа. Нашата облека е дизајнирана за азиска фигура, што значи дека ќе биде помала од нормалната Големина НА табелата со големина на САД. : Мала Биста : 93см/36.Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни и кул.Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре. исечен резервоар за тенкови/тенкови за теретана за жени/женски резервоари/вграден резервоар за вежбање/исечени резервоари/исечен резервоар/плус големина резервоари за жени/спортски резервоари за жени/женски црни резервоари/женски врвови без ракави/блузи за резервоари за компресија за жени/вградени резервоари за жени/облечен резервоар за жени/црн резервоар/течни резервоари за жени/резервоар женски/женски блузи за тенкови облечени секојдневни/тенкови за слабеење за жени/блузи за резервоари за обликување за жени/графички резервоари за жени/резервоари за оглавници за жени/резервоари за трчање за жени/резервоари за женски култури за жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди