• Обновено
Потресено Кафеаво Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Потресено Кафеаво Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 1070.08
Тековен
Во продавницата

Рачно изработена Рамка За Слики Од Кафено Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии од 35х12 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се Со Димензии 37, 25х14, 25 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,125 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина, и виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 35х12 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Останатите карактеристики

Слични понуди