• Обновено
Приврзок За Клучеви Од Легура На ветерај Креативна Личност Прстен За Клучеви Едноставен Модерен Метален Приврзок За Клучеви За Закачување

Приврзок За Клучеви Од Легура На ветерај Креативна Личност Прстен За Клучеви Едноставен Модерен Метален Приврзок За Клучеви

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Опис. Клучните прстени од 50 парчиња се изработени од издржлив легиран материјал, сите имаат силна порта за прицврстување натоварена со пружина за лесно затворање и отворање. Овие приврзоци за клучеви се одлични за закачување клучеви, прстени други занаети, за да ги чувате домашните клучеви или клучевите од автомобилот секогаш во рака. Карактеристики. - Бренд : НУОБЕСТИЈА. - Боја : Златна. - Материјал : Легура. - Големина : околу 6, 80Х3, 00Х0, 30см/2, 67Х1, 18Х0, 12ин. - Овие клучни прстени се добри за клучот од вашата соба, клучот од автомобилот. Исто така, може да се користи за закачување fin пронаоѓачи или други ситници. - Изграден од издржлив легиран материјал, не е лесен за носење и може да трае долго време. - Не само што може да се користат како приврзоци за клучеви, туку и убави украси за ранци, едноставни комплименти за вашиот ранец или чанта. - Концизен и елегантен дизајн, полиран и добар квалитет, нема да ги изгребате рацете и работите. - Добар подарок за Денот На Таткото, дипломирање, partyенска забава, корпоративни настани, Божиќ или некој посебен. 50 х Привезок. Овие клучни прстени се добри за клучот од вашата соба, клучот од автомобилот. Исто така, може да се користи за закачување fin пронаоѓачи или други ситници. Изграден од издржлив легиран материјал, не е лесен за носење и може да трае долго време. Не само што може да се користат како приврзоци за клучеви, туку и убави украси за ранци, едноставни комплименти за вашиот ранец или чанта. Концизен и елегантен дизајн, полиран и добар квалитет, нема да ги изгребате рацете и работите. Добар подарок за Денот На Таткото, дипломирањето, диплома партија, корпоративни настани, Божиќ или некој посебен.

Останатите карактеристики

Слични понуди