• Обновено
Иневен Мало Девојче Комбинезон Без Ракави Секојдневен Ремен За Шпагети Принцеза Плисирана Мрежа Ромпер Фустан

Иневен Мало Девојче Комбинезон Без Ракави Секојдневен Ремен За Шпагети Принцеза Плисирана Мрежа Ромпер Фустан

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Прилики : Внатрешен, Надворешен. Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина и Боја : 0-3 Месеци, 3-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Боја : Розова портокалова, бела. Материјал : Ткаени и памук.

Останатите карактеристики

Слични понуди