• Обновено
сите Женски Летен Костим За Капење, Костим За Капење Со Ремен За Шпагети, Костим За Капење Без Грб, Костими За Капење На Плажа се-во-едно

сите Женски Летен Костим За Капење, Костим За Капење Со Ремен За Шпагети, Костим За Капење Без Грб, Костими За Капење На Плажа

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Женски Летен Монокини Костим за Капење, Шпагети Ремен Вратоврска Пред Печатени Костим За Капење. Карактеристики : . Овој костим за капење е супер стилски, впечатлив и флертувачки, што може да го подигне вашиот шик на плажа. Само уживајте во прекрасен одмор со овој костим за капење. Совршен за правење бранови во вода или на суво. Спецификација : . Материјал : Најлон. Боја : Светло Зелена, Жолта. Тип : Шик. Сезона : Лето. Вклучен Пакет. 1 Х Костим За Капење. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : нашиот костим за капење за жени е изработен од висококвалитетен најлон. Мека и удобна. Со мало истегнување, го нуди вашето одлично искуство со носење. Карактеристика : Женски костим за капење : Без Ракави, ремени за шпагети, врат за лажичка, предна вратоврска, цветен/кариран принт, рушена биста, без жица, со поместени градници. Дизајн : женски костим за капење за контрола на стомакот. Свилената ткаенина го прегрнува вашето тело како втора кожа и се чувствува луксузно. Тоа е прекрасен подарок за вашите женски пријатели. Повод : монокини костими за капење за жени, се одличен избор за летна плажа, СПА ЦЕНТАР, сурфање, меден месец, забава во базен, тропски одмор, одморалишта итн. Содржина на пакетот : 1 х женски костими за капење. Машинско перење ладно одделно, само белило без хлор кога е потребно. Исплакнете и исушете ја линијата веднаш по употребата.

Останатите карактеристики

Слични понуди