• Обновено
Време и време женска маичка

Време и време женска маичка

DEN 158.08
Тековен
Во продавницата

Wantе сакате да живеете на овие време и Tru Sweatshirts затоа што тие се супер меки и удобни. Оваа опуштена фит -маичка е стилизирана со деколте на екипажот, паднати раменици и hi -ниско полите со странични отвори - завршено во миење на облека за без напор, гроздобер изглед. Изберете од најразлични цврсти материи или прикажете ја разиграната страна со тоа што носите едно од нашите смели отпечатоци! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; капка рамо; Здраво-ниско полите со страничен отвор. Ковчег на екипажот за жени од време и Тру.

Останатите карактеристики

Слични понуди